Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Şiirli Resimler
Güzel Sözler EmptyPaz Tem. 26, 2009 9:53 am tarafından qizem`

» Sagopa Kajmer - İyi GeceLer
Güzel Sözler EmptyCuma Tem. 24, 2009 1:28 pm tarafından qizem`

» TwistedBrush Open Studio 15.77
Güzel Sözler EmptyCuma Tem. 24, 2009 9:39 am tarafından Admin

» PC Image Editor 3.90
Güzel Sözler EmptyCuma Tem. 24, 2009 9:38 am tarafından Admin

» Photoscape 3.3
Güzel Sözler EmptyCuma Tem. 24, 2009 9:37 am tarafından Admin

» Korku Resimleri
Güzel Sözler EmptyCuma Tem. 24, 2009 9:37 am tarafından Mustafa

» Security Hakkında Genel Bilgiler
Güzel Sözler EmptyCuma Tem. 24, 2009 9:36 am tarafından Admin

» Rahat Bir Oyun Oynamak İsteyen Mutlaka Baksın
Güzel Sözler EmptyCuma Tem. 24, 2009 9:31 am tarafından Mustafa

» Most Wanted
Güzel Sözler EmptyCuma Tem. 24, 2009 9:30 am tarafından Mustafa

En iyi yollayıcılar
Mustafa
Güzel Sözler Vote_lcapGüzel Sözler Voting_barGüzel Sözler Vote_rcap 
Admin
qizem`
deniz
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Sanal Mekanınız adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın
Anket
Sitemiz Size Yeterli Mi?
Hayır Yetersiz
Güzel Sözler Vote_lcap0%Güzel Sözler Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Evet Gayet Yeterli Bir Site
Güzel Sözler Vote_lcap100%Güzel Sözler Vote_rcap
 100% [ 3 ]
Bilmiyorum
Güzel Sözler Vote_lcap0%Güzel Sözler Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 3
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: salihrocker

Kullanıcılarımız toplam 141 mesaj attılar bunda 114 konu

Güzel Sözler

YazarMesaj
Mustafa
Admin
Mustafa

Güzel Sözler Empty
MesajKonu: Güzel Sözler   Güzel Sözler EmptyPerş. Tem. 23, 2009 2:49 pm

Hissizler

♥️ Hissizler, Hareketsizler yol alamazlar, Uyuyanlar hedefe ulaşamazlar, hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar.
Yorum Ekle

Bir Can Bir Canı Ne Kadar Severse

♥️ Bir can bir canı ne kadar severse, bir damardan ne kadar çok kan akarsa, bir yaşam bir ölüme nasıl değerse sen de benim için o kadar değerlisin bitanem...!
Yorum Ekle

Seni Sensiz Yaşamak

♥️ Seni sensiz yaşamak en kötü kader benim için, bu kaderi bana yaşatma. bitanesi
Yorum Ekle

Yüreğimin Ta Içinde Bir Ateş Yanar

♥️ Yüreğimin ta içinde bir ateş yanar.. Yanmayan yer kalmamış söndürsen ne yazar.. Taşa toprağa seni yazdı bu eller.. Ah sevmenin değeri bir bilseler
Yorum Ekle

Bir Gün Yağmura Yakalanırsan

♥️ Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdanda kaç çünkü bulutların arasında kaybolan aşkı için ağlayan benim..
Yorum Ekle

Güzel Gören Güzel Düşünür

♥️ Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır.
Yorum Ekle

Sevilipte Sevmeyeni

♥️ sevilipte sevmeyeni SEVEN affetsin seviyorum deyipte sevmeyeni ALLAH affetsin...
Yorum Ekle

Güzelsin

♥️ Güzelsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi, şeytan mı bilmem ki nesin…
Yorum Ekle

Hayata Rest çektim

♥️ hayata rest çektim elimdeki tesbihimle hata son çektim 14 lü ummala hayata sevilrek degil sevilmeyerek başladım içimde has siktir çektim elimdeki sıgaramla acılı insanlara hayatta kaldıkça ben can verecegim unutma yalan dünya belki bi köşede olur mezarım ama ismim gibi deli kanlı kalacagım HAKİM MAVZER......
Yorum Ekle

Çayırlıktan

♥️ Çayırlıktan, çimenlikten esip gelen yel, külhandan gelen yelden ayırt edilir.
Yorum Ekle

Bildiklerin Yüzleştir

♥️ Bildiklerin yüzleştir hayatla ve sınamaktan korkma doğru ve yanlışı ozaman ayıra bilirsin ve ozaman anlıya bilirsin...
Yorum Ekle

Hayallerin Idam Edildiği

♥️ Hayallerin idam edildiği, duyguların topluca kurşuna dizildiği, güneşin doğmayı unutup, günlerin karanlığa büründüğü bir yer düşün.öyle bir yerki, ne yalnızlığın içindeki kalabalıktan kurtulabiliyorsun, nede yüreğindeki sevdayı yaşatabiliyorsun.düşünki ben öyle bir yerdeyim ve SENSİZİM...
Yorum Ekle

Sesini Duyabilme

♥️ Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsada sesini duyabildiğim için yaşamaya değer...
Yorum Ekle

Yıkılıp Kalmışsın Bir Aşk Yüzünden

♥️ Yıkılıp kalmışsın bir aşk yüzünden yaşlar misali akar gözünden seni unutanı sil at gönlünden yoksa benım gibi yanarsın arkadaş bende senin gibi yıllarca sevdim vefasız birine gönlümü verdim bırakıpta gitmeyi ondan öğrendim unut seni unutanı sevme arkadaş
Yorum Ekle

Ne Seni Unutacak Kadar Zaman Geçecek

♥️ Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..bırakıp gittim diye unuttum sanma...zaman alışmayı öğretir unutmayı ASLA
Yorum Ekle

Aşkı Sen öğrettin

♥️ Aşkı sen öğrettin, ağlamayıda, dertlerin üstüne dert koymayıda hadi öğretsene UNUTMAYIDA
Yorum Ekle

Bulut Gibidir Benim Kalbim Başka Yüreklerle çarpışır

♥️ Bulut Gibidir Benim Kalbim Başka Yüreklerle çarpışır. Yağmurlar yağdırır ama bu yağmurda sadece vazgeçemediklerim ıslanır. şimdi dokun bak saçlarına mutlaka ıslaktır. seni sevmek benim için bağımlılıktır.
Yorum Ekle

Aşk Günah Olmayacak Kadar Masum

♥️ Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın, tek başına yaşanmayacak kadar takımdır...
Yorum Ekle

Sev Hemde Delice

♥️ Sev hemde delice hiçbir çıkar beklemeden insanları hayvanları, doğayı kısacası hayatı ve yaşamayı sev ama sakın seni seviyorum diyene inanma çünkü sonu hep ihanettir.
Yorum Ekle

Rüzgara Karşı Duramıyorsan

♥️ Rüzgara karşı duramıyorsan, yelkenlerini ona göre ayarla, ve unutma ki, hayat, çektiğin acılarla değil, gemiyi limana getirip getirememenle ilgilenir.
Yorum Ekle

Gölgeler Düşsede Yüreğinin üstüne

♥️ Gölgeler düşsede yüreğinin üstüne güneşini sakın söndürme umut yoksa yaşam çok uzak kalır insana unutma senden bir tane daha yok bu dünyada...
Yorum Ekle
http://www.sanalistan.yetkinforum.com
Mustafa
Admin
Mustafa

Güzel Sözler Empty
MesajKonu: Geri: Güzel Sözler   Güzel Sözler EmptyPerş. Tem. 23, 2009 2:50 pm

Seni Sensiz Yaşamak En Kötü Kader Olsa Gerek

♥️ Seni sensiz yaşamak en kötü kader olsa gerek, ey benim hasret kokan sevgilim bu ayrılığa dayanırmı yürek! gel desem gelemezsin biliyorum, ama ben seni yaşıyorum seninleyim ve tek...!
Yorum Ekle

Başka Tene Bulaşmış

♥️ Başka tene bulaşmış kirli sabahların var senin boyunu aşmış büyük günahların var bir leke gibi kalsın alnında ihanetin mahşere dek sürecek bendeki bu nefretin koptuğu yerde bırak bu masal böyle bitsin bir zaman herşeyimdin artık HİÇBİRŞEYİMSİN!!!
Yorum Ekle

Senden Ayrılıdığım Zaman

♥️ Senden ayrılıdığım zaman etrafı göremiyorum, nedenmi sevgilim,senin yanına geldiğim zaman gözüme gözlük takıyorumki senden gelen aşk ışınları gözümü bozmasın diye...
Yorum Ekle

Denizleri Seviyosan

♥️ Denizleri seviyosan dalgalarınıda seveceksin, sevilmek istiyosan önce sevmeyi bileceksin, korkarak yaşıyosan yanlızca hayatı seyredersin
Yorum Ekle

Birgün Seni Benden Koparırlarsa

♥️ Birgün seni benden koparırlarsa minik kuşum sensiz yaşayamayacağımı bilmeni istedim o zaman anlarsın beni seni ne kadar çok ama çok sevdiğimi belki o zaman hatırlarsın bu yazıyı okuduktan sonra, seni sevdiğimi hem kalbime hem buraya kazıdığımı
Yorum Ekle

Eski Bir şarkı Geçer Gönülden

♥️ Eski bir şarkı geçer gönülden Derinden üzülür umutlar garipsenince Akıldan bir sevda geçer İzi hep kalmış,sürüp gitmiş deli sessizce Çareler arar yürek Biseyler yapmak ister ve bazen üzülür,boğuşur kendi kendisiyle Ahkam keser herkese sürüklenircesine
Yorum Ekle

Keşke Hislerimi Anlatabilsem

♥️ Keşke hislerimi anlatabilsem sana hasretimi bir gösterebilsem. Keşke çıglıklarım varsada sana acılarımı bi duyabilsen,keşke gözlerimi verebilsem sanada nereye baksamda nereye dalsamda ne desem az zaten sadece seni gördüğümü bir görebilsen.
Yorum Ekle

Hiçbir Şey İfade Etmeyen

♥️ Hiçbir Şey İfade Etmeyen Bir Cümlede Terk Edilmiş Bir Kelimeyim Şimdi..
Yorum Ekle

Bu Arta Kalan

♥️ Bu arta kalan hangi yaz akşamının hüzünleri oysa birbirimizin yaralarıyla sarmalıydık kanayan yerlerimizi yokluğuna dayanabilirim sandım,oysa yokluğun bir şiir ve ben şair olamadım
Yorum Ekle

Alaca Karanlığı Sevmem Ben

♥️ Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı

Yorum Ekle

Her Gecem Sana Bedduam İle Geçiyor

♥️ her Gecem Sana Bedduam İle geçiyor her Günüm Sana Lanet Edişlerimle Bitiyor Sildim Seni hayatımdan Beddualarımda ve Lanetlerimde yaşıyorsun

Yorum Ekle

Ben Seni Dün Sevmedim

♥️ Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!
Yorum Ekle

Öyle Güzeldin Ki

♥️ Öyle güzeldin ki! Ama bir gün anladım yüzündeki güzelliğin ruhundan geldiğini. Öyle güzeldin ki! Anladım seni güzel gören benim gözlerimdi.
Yorum Ekle

Ay Yıldıza Mutluluk Fısıldarken

♥️ Ay yıldıza mutluluk fısıldarken.Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken.Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum.içindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye

Yorum Ekle

Hani Gözler Varya Sözleri Anlatır

♥️ Hani gözler varya sözleri anlatır, Hani sözler varya gözleri ağlatır, Hani anlar varya değeri geç anlaşılır,Bir de aşk varya seni bana anlatır..
Yorum Ekle

Kalbimi Kırmak Suya Yazı Yazmak Kadar Zordur

♥️ Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle.

Yorum Ekle

Şimdi Daha Iyi Anlıyorum Ki

♥️ Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...
Yorum Ekle

Yağmur Vuruyorsa Pencerene

♥️ Yağmur vuruyorsa pencerene,Anla ki o zaman ben ağlıyorum. Yağmur pencerene vururken ,Benim gözyaşlarım da kalbime vuruyor; Tıpkı yağmur gibi..
Yorum Ekle

Bana Kalsa

♥️ Bana kalsa gökyüzündeki tüm yıldızlar yerine bütün insanlara .Senin gözlerinde ışıldayan bir çift yıldızı gönderirdi
Yorum Ekle

Ya Durgun Olmalı Deniz

♥️ Ya durgun olmalı deniz ; ya durmalı ya da kudurmalı, Sonuna kadar saplanamayacaksa hançer kınıda durmalı , Seven ölene dek sevilmeyecekse baştan unutulmalı.

Yorum Ekle

Güller Hep Ellerinde Açsın

♥️ Güller Hep Ellerinde Açsın Ama Dikenleri Batmasın. Sevda Hep Seni Bulsun Ama Seni Yaralamasın. Mutluluk Hep Yüreğine Dolsun Ama Beni Unutturmasın.
Mustafa
Admin
Mustafa

Güzel Sözler Empty
MesajKonu: Geri: Güzel Sözler   Güzel Sözler EmptyPerş. Tem. 23, 2009 2:50 pm

Sen Benim Incimdin

♥️ Sen benim incimdin. parildayan masum güzelliginle seni sarp kayaliklardan tirnaklarimla kazidigim bir istiridyede bulmustum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.
Yorum Ekle

Yedi Ayri Iklimden Yedi çesit Ari Getirseler

♥️ Yedi ayri iklimden yedi çesit ari getirseler yedi çesit ari yedi ayri çiçegi dolassa yedi ayri çiçekten bal yapsa senin kadar tatli olamaz...
Yorum Ekle

Hissedince Sana Vurulduğumu

♥️ Hissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup uçasım gelir, Bakınca o güzel gözlerine hasreti bir anda silesim gelir. Ama ne çare birtanem ne kuş olup uçabilirim ne de hasreti silebilirim ama inan bana birtanem seni bir ömür boyu sevebilirim...

Yorum Ekle

Sevmiyorum Seni Deseydin Keşke

♥️ Sevmiyorum seni deseydin keşke Ta başından bağrıma taş basar seni unutmaya çalışırdım hala oynuyorsun benle duygularımla Aşkımla yetmedimi çektiklerim Dahadamı çekeceğim kaderimdir diyeceğim seni hep Seveceğim ve bir gün senin yolunda öleceğim..
Yorum Ekle

Korku Bilmeyen GÖNÜL Korkmayı öğrendi

♥️ Korku bilmeyen GÖNÜL korkmayı öğrendi.SENİ KAYBETMEK KORKUSUSevmeyi bilmeyen GÖNÜL sevmeyi öğrendi.SENİ İLK GÖRÜŞTEAma bu GÖNÜL tek bir şey öğrenemedi.SENİ UNUTMAYI
Yorum Ekle

Seni Sevmek Benim Yeminim Olsun

♥️ seni sevmek benim yeminim olsun,sensiz yaşamak bana haram olsun,günlerim sensiz geçtiği için lanet olsun, ölemekse ölürüm bitanem yeterki senin için olsun
Yorum Ekle

Güle Bakma Dokunmak Istersin

♥️ Güle bakma dokunmak istersin.Güle dokunma koklamak istersin.Gülü koklama koparmak ister,Gülü koparma yenisini görüp atmak istersin
Yorum Ekle

Yağlı Boya Resimlerine Benzemez Gecenin Rengi, Içimde Içime Sığmayan Bir Gariplik Var Ya Ben Fazlayım Bu şehirde Yada Eksik Biri Var...

♥️ Yağlı boya resimlerine benzemez gecenin rengi, içimde içime sığmayan bir gariplik var ya ben fazlayım bu şehirde yada eksik biri var...
Yorum Ekle

Bildiklerin Yüzleştir

♥️ Bildiklerin yüzleştir hayatla ve sınamaktan korkma doğru ve yanlışı ozaman ayıra bilirsin ve ozaman anlıya bilirsin...
Yorum Ekle

Hayallerin Idam Edildiği

♥️ Hayallerin idam edildiği, duyguların topluca kurşuna dizildiği, güneşin doğmayı unutup, günlerin karanlığa büründüğü bir yer düşün.öyle bir yerki, ne yalnızlığın içindeki kalabalıktan kurtulabiliyorsun, nede yüreğindeki sevdayı yaşatabiliyorsun.düşünki ben öyle bir yerdeyim ve SENSİZİM...
Yorum Ekle

Sesini Duyabilme Umudu

♥️ Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsada sesini duyabildiğim için yaşamaya değer...
Yorum Ekle

Yıkılıp Kalmışsın Bir Aşk Yüzünden

♥️ Yıkılıp kalmışsın bir aşk yüzünden yaşlar misali akar gözünden seni unutanı sil at gönlünden yoksa benım gibi yanarsın arkadaş bende senin gibi yıllarca sevdim vefasız birine gönlümü verdim bırakıpta gitmeyi ondan öğrendim unut seni unutanı sevme arkadaş
Yorum Ekle

Ne Seni Unutacak Kadar Zaman Geçecek

♥️ Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..bırakıp gittim diye unuttum sanma...zaman alışmayı öğretir unutmayı ASLA
Yorum Ekle

Aşkı Sen öğrettin

♥️ Aşkı sen öğrettin, ağlamayıda, dertlerin üstüne dert koymayıda hadi öğretsene UNUTMAYIDA
Yorum Ekle

Bulut Gibidir Benim Kalbim

♥️ Bulut Gibidir Benim Kalbim Başka Yüreklerle çarpışır. Yağmurlar yağdırır ama bu yağmurda sadece vazgeçemediklerim ıslanır. şimdi dokun bak saçlarına mutlaka ıslaktır. seni sevmek benim için bağımlılıktır.
Yorum Ekle

Seni Yıldızlara Benzetiyorum

♥️ Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin
Yorum Ekle

Yüregımdekı Dülüşün Gizli Sahıbı

♥️ yüregımdekı dülüşün gizli sahıbı ruhumdakı cıcegı besleyen toprak yanlıslarım arasında tek dogrum beraberken huzur buldugum kayetmekten korktugumsun
Yorum Ekle

Güneşin Battığı Yer

♥️ güneşin battığı yerde parlakça bi şey görürsen bilki o senin için atan kalbimdir durmuş becerik
Yorum Ekle

Bir Yanda Kalbim Bi Yanda Sensin

♥️ bir yanda kalbim bi yanda sensin her gece gelip hayalime girersin kalbimin köşesin de yer verdim sana ya candan sever ya vazgeçersin
Yorum Ekle

Yat Dedi Yattim

♥️ Yat dedi yattim, ac dedi actim, aletini cikarip soktu. Isini bitirdiginde kan gelmeye basladi, cok korkmus ve cok aci cekiyordum, cünkü ilk kez dis cektiriyordum!!
Yorum Ekle

Ben

♥️ ben ne şair ne ozanım gönlünden geçeni kalemiyle yazanım
Mustafa
Admin
Mustafa

Güzel Sözler Empty
MesajKonu: Geri: Güzel Sözler   Güzel Sözler EmptyPerş. Tem. 23, 2009 2:51 pm

Kimine Göre KraLım

♥️ Kimine Göre KraLım Kimine Göre Yalanım Herkes Rahat 0lsun Adamına Göre Adamım
Yorum Ekle

İnanç

♥️ İnanç, göremediklerine inanmaktır. Bu inancın ödülü ise, inandıklarını görmektir.
Yorum Ekle

Olgun Insan Güzel Söz Söyleyen Değil

♥️ Olgun insan güzel söz söyleyen değil, söylediğini yapan ve yapabileceğini söyleyen insandır.
Yorum Ekle

Seven Unutmaz

♥️ Seven unutmaz unutan sevmemiştir seven unutmuşsa sevmeyi bilmemiştir
Yorum Ekle

Hayat Enerjisi

♥️ Hayat enerjisi bir çember çizer, mükemmel bir dengesi vardır.Odağımı bulana dek, çemberim tam olmayacaktı.Seni gördüğüm o gün, odağım olduğunu anlamıştım.Çünkü beni bir bütün yapmıştın.
Yorum Ekle

İnsanı Ikişey öldürürmüş

♥️ İnsanı ikişey öldürürmüş Birincisi Sevmediği insanın silahından çıkan mermi İkincisi sevdiği insandan gelmeyen ilgi
Yorum Ekle

Seninle Beraberken

♥️ Seni sen olduğun için değil seninle beraberken kim olduğumu anladığım için seni seviyorum...
Yorum Ekle

Bir Romanım Var Okuyupda Bitiremediğim

♥️ Bir romanım var okuyupda bitiremediğim, hayallarim var hükmedemediğim, birde sen varsın merhaba deyipde elveda demek istemediğim.
Yorum Ekle

Ask Eger Yıldızlı Ve Sıcak Gecede Odanda üsümekse

♥️ Ask eger yıldızlı ve sıcak gecede odanda üsümekse, her saniye onu düsünmekse, seviyorum derken titremekse, herseyi onunla ögrenip kesfetmekse, Asıgım sana, sonu gelmez özlemine ve sevdana tutkunum. Ya sen canımın ici ya sen..?
Yorum Ekle

Ölüm Zamanı Geldiğinde çırpınmak Boşa

♥️ Ölüm zamanı geldiğinde çırpınmak boşa, ayrılık vakti gelince ağlamak boşa gülüm bekliyorum seni bir gün dönersin diye bana
Yorum Ekle

Yüce Dağların Doruklarında Kar Olsam

♥️ Yüce dağların doruklarında kar olsam güneşin yakıcı sıcaklığıyla eriyip ırmak olup aksam çağlayan misali o güzel ummana benzer gönlüne kaybolsam ben sende.
Yorum Ekle

Yüreğinin Içinde Esen Rüzgarı Dinliyorum

♥️ Yüreğinin içinde esen rüzgarı dinliyorum, rüzgar seni bana benide sana adayan ilahi aşkı bulutlardan ve engin dağlar üzerindeki yamaçlardan bana getiriyor, içimi titreterek..
Yorum Ekle

Hayallerin Idam Edildiği

Yorum Ekle

Güzel Yüz

♥️ Güzel yüzüne hasret kaldığım neredesin biliyorum baktığım değil daldığım yerdesin
Yorum Ekle

Bir Kelebek Uçurdum

♥️ Bir kelebek uçurdum sana doğru dağLarı denizLeri aştı seni buLdu yanağına küçük bir buse kondurdu hissettin mi? öylesine içten yürekten bir öpücük..!
Yorum Ekle

Gittin şehir Seni Ağlayarak Uğurladı

♥️ Gittin şehir seni ağlayarak uğurladı, şimdi yağmur durdu ya içimdeki özlem ?
Yorum Ekle

Sensizlik Sessizlik Demek

♥️ Sensizlik sessizlik demek, sessizlik ölüm demek. Yaşarken ölmek demek seni sensiz yaşamak demek. Demekki yaşamak için sevmek; sevmek için sen gerek..
Yorum Ekle

Geceye Inat Seninle Sabahlayacağım

♥️ Geceye inat seninle sabahlayacağım güneş kıskansın seninle ısınacağım yastıklar ağlasın göğsünde uyuyacağım ve bir tek sana bağlı kalacağım aşkım...
Yorum Ekle

Birgün çiçekçinin önününden Geçerken

♥️ birgün çiçekçinin önününden geçerken bir çiçek haykırırcasına dünyanın en güzeli benim diyordu o çiçeği satın aldım güzel olduğu için değil seni görünce utansın diye
Yorum Ekle

Ne Sendedir Hata Nede Bende

♥️ Ne sendedir hata nede bende kader böyle yazılmış sen neyleyesin ben neyleye eylerse kader eğleye utanma sen kader utansın be gülüm
Yorum Ekle

Hani Bir Kelebek Yakalarsın Ya

♥️ Hani bir kelebek yakalarsın ya avucunun içinde sonra bakmak görmek istersin yaşıyormu diye,baksan kaçacak, SIMSIKI tutsan ÖLECEK, İşte seni sevmek böyledir...
Mustafa
Admin
Mustafa

Güzel Sözler Empty
MesajKonu: Geri: Güzel Sözler   Güzel Sözler EmptyPerş. Tem. 23, 2009 2:51 pm

SEN: Çamlı Dağlarda Ağaran şafa

♥️ SEN: Çamlı dağlarda ağaran şafak ,Duru gönüllerin nilüferisin ,Engin ovada sararan başak Umut kaynağı, alınterisin,Gökte yıldızsın, uykularda düş Gönlümde saplı aşk hançerisin Sen benim helalimsin bir tanem..
Yorum Ekle

Kristalin Bedeli

♥️ Kristalin bedelini göze almayan,onunla oynamasın.
Yorum Ekle

Ölü Bir Yılan Gibi Yatıyordu Aramızda

♥️ Ölü bir yılan gibi yatıyordu aramızda, yorgun, kirli ve umutsuz geçmişim, oysa bilmediğin birşey vardı sevgilim, ben sende aşklarımı temize çektim...
Yorum Ekle

Seni Sensiz Yaşayamam

♥️ Seni sensiz yaşayamam, ellerle değil kaderle bile paylaşamam.
Yorum Ekle

Sen Bir Güneşsin Etrafında Bir çok Gezegen Var

♥️ Sen bir güneşsin etrafında bir çok gezegen var. ama unutmaki ben de bir dünyayım ve bir tek bende hayat var !
Yorum Ekle

Aşk Aşık Olduğunu Hissetdiğin Anda Değil

♥️ Aşk aşık olduğunu hissetdiğin anda değil, karşı tarafa hissettirdiğin anda ortaya çıkar..!
Yorum Ekle

Gün Gelirse Ellerim Ellerinden Ayrilirsa

♥️ Gün gelirse ellerim ellerinden ayrilirsa.
Bir yabanci gibi söz söylerse dillerin.
Beni görüpte görmezden gelirse gözlerin.
Ecel gerekmez ben o zaman ölürüm gülüm !..
Yorum Ekle

Sensizliğe Giden

♥️ Sensizliğe Giden yolda Seni Sensiz Yaşıyorum
Yorum Ekle

Ellerin Unutsa Gözlerin Arar

♥️ Ellerin unutsa Gözlerin arar
Gözlerin unutsa Yüreğin yanar
İçine ayrılık acısı dolar
BENİM AŞKIMI UNUTAMAZSIN...
Yorum Ekle

Bir Kölenin Kurtuluşu

♥️ Bir kölenin kurtuluşu bir mültecinin vatanı ve bir tutsagın özgürlüğü kadar uzak olsanda samimiyeti sende yaşamak güzel yeterki beni yüreğinde sürgün etme ey dost
Yorum Ekle

Sevgini Taşımak Değil Hasretini çekmek Zor

♥️ Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak zor yaşamak yada ölmek değilde seni özleyipte görmemek çok zor.
Yorum Ekle

Bir Soluk Kadar Yakın

♥️ bir soluk kadar yakın, yıldız kadar uzak derler sevgi için.. uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın...
Yorum Ekle

Tutki Ben Bir Yağmur Damlasıyım

♥️ Tutki ben bir yağmur damlasıyım toprağa düştümmü dağılırım, düşünki ben bir kar tanesiyim suya düştüğüm anda eririm, anlaki sen benim canımsın seni kaybettim mi ölürüm...
Yorum Ekle

Belki Dağlarımda çiğdemler Açar

♥️ Belki dağlarımda çiğdemler açar, uyur kar altında yediverenim. Bir gözyaşıdır yağmurlarım, gülerken ağlatır su verdiklerim...
Yorum Ekle

Yoktur Dünyada Senden Başka Sevdiğim

♥️ Yoktur dünyada senden başka sevdiğim her düşüncemde sen varsın sevgilim...
Yorum Ekle

Bu Can Bedenden çıkmayınca

♥️ bu can bedenden çıkmayınca,beden candan çıkmayınca senin olmaya kararlıyım.iste bu beden sende kalsın döner arkamı da giderim İNCİ TANEM.
Yorum Ekle

Unutmadığım Tek Kelime

♥️ Unutmadığım tek kelimedir:sevmek,sevmek,sevmek......
Yorum Ekle

Ne ölüm Ayırsın Ne De Ayrılık

♥️ Ne ölüm ayırsın ne de ayrılık eğer olacaksa bir gün ayrılık ecelim sen ol olmasın ayrılık
Yorum Ekle

EBEDiYEN SEVECEGiM

♥️ Kimbilir hangi aksam güneşle beraber bende söneceğim kimbilir hangi ellerden son suyumu içeceğim belki göremeden öleceğim fakat yinede seni "EBEDiYEN SEVECEGiM"
Yorum Ekle

Dünyanın Nefsi Içimde Olsa

♥️ Dünyanın nefsi içimde olsa güzeller toplanıp bir arada olsa içlerinden en güzeli benim olsa dönüpde bakmam sen olmayınca
Yorum Ekle

Kafamı Duvara Vurmadan Tanıyabilmek

♥️ Kafamı duvara vurmadan tanıyabilmek seni beyninin içindekileri anlayabilmek ve yitirmeden yüzündeki anlık tebessümü tüm saatleri durdurabilmek için çıldırasıya paraladım kendimi lanet olsun artık sigarayı üç pakete çıkardım olsun gözüm olsun ne olacaksa olsun.

Güzel Sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Etkileyici Sözler
» Güzel Şiirler