Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Şiirli Resimler
Tercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin EmptyPaz Tem. 26, 2009 9:53 am tarafından qizem`

» Sagopa Kajmer - İyi GeceLer
Tercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin EmptyCuma Tem. 24, 2009 1:28 pm tarafından qizem`

» TwistedBrush Open Studio 15.77
Tercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin EmptyCuma Tem. 24, 2009 9:39 am tarafından Admin

» PC Image Editor 3.90
Tercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin EmptyCuma Tem. 24, 2009 9:38 am tarafından Admin

» Photoscape 3.3
Tercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin EmptyCuma Tem. 24, 2009 9:37 am tarafından Admin

» Korku Resimleri
Tercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin EmptyCuma Tem. 24, 2009 9:37 am tarafından Mustafa

» Security Hakkında Genel Bilgiler
Tercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin EmptyCuma Tem. 24, 2009 9:36 am tarafından Admin

» Rahat Bir Oyun Oynamak İsteyen Mutlaka Baksın
Tercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin EmptyCuma Tem. 24, 2009 9:31 am tarafından Mustafa

» Most Wanted
Tercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin EmptyCuma Tem. 24, 2009 9:30 am tarafından Mustafa

En iyi yollayıcılar
Mustafa
Tercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin Vote_lcapTercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin Voting_barTercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin Vote_rcap 
Admin
Tercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin Vote_lcapTercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin Voting_barTercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin Vote_rcap 
qizem`
deniz
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Sanal Mekanınız adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın
Anket
Sitemiz Size Yeterli Mi?
Hayır Yetersiz
Tercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin Vote_lcap0%Tercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Evet Gayet Yeterli Bir Site
Tercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin Vote_lcap100%Tercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin Vote_rcap
 100% [ 3 ]
Bilmiyorum
Tercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin Vote_lcap0%Tercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 3
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: salihrocker

Kullanıcılarımız toplam 141 mesaj attılar bunda 114 konu

Tercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin

YazarMesaj
Mustafa
Admin
Mustafa

Tercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin Empty
MesajKonu: Tercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin   Tercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin EmptyPerş. Tem. 23, 2009 4:11 pm

KSÜ yü tercih etmeyin çünkü bu üniversitede her türlü üçkağıt a şahit oldum
youtube de mega skandal isimli video da her şey var ayrıntılara ise google dan ksü skandal yazın bilgilere ulaşırsınız.
ayrıca ksü nün yönetmeliğine göre alttan dersi olanlar yandı başka bölümden de ders alamıyorlar 1 sene sonra mezun olabiliyorlar .ama istanbul üniversitesi gibi birçok üniversite farklı bölümden ders almanıza karışmıyor. yani ksü nün öğrenci yönetmeliğine aykırı işleri de oluyor : ikinci öğretimlerde genelde okulun idare personeli okumakta ve bu personellerin bir çoğu torpille geçmekte.
ve diplomaları alınca personel yükselme sınavına girerek içlerinden bir çoğu yasadışı bir şekilde haksız kazanç elde etmekte. kadrolaşma ksü nün olmazsa olmazı .bilgisiz insanları mezun ederken bilinçli ve zeki insanları harcıyabiliyor
benim birçok arkadaşım kanunsuzluğa karşı geldi diye sınıfta bırakıldı.
gerçekten ksü yü tercih etmeyin arkadaşlar , emeğinize yazık olmasın .ksü nün dışındaki üniversiteleri de araştırmadan tercih etmeyin puanınız sadece ksü ye yetse bile yazmayın.
http://www.sanalistan.yetkinforum.com

Tercik Yaparken Ksü`yü Seçmeyin
1 sayfadaki 1 sayfası