Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Şiirli Resimler
Bir Çift Sıcak eL yaRdımı EmptyPaz Tem. 26, 2009 9:53 am tarafından qizem`

» Sagopa Kajmer - İyi GeceLer
Bir Çift Sıcak eL yaRdımı EmptyCuma Tem. 24, 2009 1:28 pm tarafından qizem`

» TwistedBrush Open Studio 15.77
Bir Çift Sıcak eL yaRdımı EmptyCuma Tem. 24, 2009 9:39 am tarafından Admin

» PC Image Editor 3.90
Bir Çift Sıcak eL yaRdımı EmptyCuma Tem. 24, 2009 9:38 am tarafından Admin

» Photoscape 3.3
Bir Çift Sıcak eL yaRdımı EmptyCuma Tem. 24, 2009 9:37 am tarafından Admin

» Korku Resimleri
Bir Çift Sıcak eL yaRdımı EmptyCuma Tem. 24, 2009 9:37 am tarafından Mustafa

» Security Hakkında Genel Bilgiler
Bir Çift Sıcak eL yaRdımı EmptyCuma Tem. 24, 2009 9:36 am tarafından Admin

» Rahat Bir Oyun Oynamak İsteyen Mutlaka Baksın
Bir Çift Sıcak eL yaRdımı EmptyCuma Tem. 24, 2009 9:31 am tarafından Mustafa

» Most Wanted
Bir Çift Sıcak eL yaRdımı EmptyCuma Tem. 24, 2009 9:30 am tarafından Mustafa

En iyi yollayıcılar
Mustafa
Bir Çift Sıcak eL yaRdımı Vote_lcapBir Çift Sıcak eL yaRdımı Voting_barBir Çift Sıcak eL yaRdımı Vote_rcap 
Admin
Bir Çift Sıcak eL yaRdımı Vote_lcapBir Çift Sıcak eL yaRdımı Voting_barBir Çift Sıcak eL yaRdımı Vote_rcap 
qizem`
deniz
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Sanal Mekanınız adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın
Anket
Sitemiz Size Yeterli Mi?
Hayır Yetersiz
Bir Çift Sıcak eL yaRdımı Vote_lcap0%Bir Çift Sıcak eL yaRdımı Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Evet Gayet Yeterli Bir Site
Bir Çift Sıcak eL yaRdımı Vote_lcap100%Bir Çift Sıcak eL yaRdımı Vote_rcap
 100% [ 3 ]
Bilmiyorum
Bir Çift Sıcak eL yaRdımı Vote_lcap0%Bir Çift Sıcak eL yaRdımı Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 3
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: salihrocker

Kullanıcılarımız toplam 141 mesaj attılar bunda 114 konu

Bir Çift Sıcak eL yaRdımı

YazarMesaj
Mustafa
Admin
Mustafa

Bir Çift Sıcak eL yaRdımı Empty
MesajKonu: Bir Çift Sıcak eL yaRdımı   Bir Çift Sıcak eL yaRdımı EmptyPerş. Tem. 23, 2009 3:26 pm

Önce gözlerimi açtım. Karanlığı görmeye çalışıyordum. Sonra yavaş yavaş hatırlamaya başladım; ev sallanıyordu ve bir boşluk... Gözlerimi açtığımda işte bu karanlık yerdeydim. Sadece bazı sesler duyuyordum: “Kazın”Bir Çift Sıcak eL yaRdımı “Sessiz olun”Bir Çift Sıcak eL yaRdımı “Sivil Savunma” geldi dedilerBir Çift Sıcak eL yaRdımı anlayamadım. Hafızamı yoklayabildiğim kadarıyla hiç böyle bir isim duymamıştım. Sonradan kendimden utandım. Onların yaptıklarına karşı bu kadar umursamazca davranmak ve onları tanımamak...
O an için düşündüm anlaşılan bir yığın taş ve tuğlanın altında kalmıştım. Göremiyor ama duyabiliyordum. Birileri yardım etmeye çalışıyordu. Birden “Kimse var mı?” diye bir ses bana çok yükseklerden geldi. “Buradayım” demeye çalıştım ama bir toz yığını genzimi tıkamıştı. Söylediğimi ancak kendim duyabiliyordum beni kimse duymayacak diye korkmuştumBir Çift Sıcak eL yaRdımı beni buralarda bırakacaklar diye...

Sonra bir ışık sızmaya başladı taşlar arasından. Tozlarla kaplı gün ışığı... dışarıda sürekli kazıyorBir Çift Sıcak eL yaRdımı kazıyorlardı. Birden ışığın geldiği yerden bir el uzandıBir Çift Sıcak eL yaRdımı hiç düşünmeden tuttum. Tuttuğum elin sıcaklığını asla unutamam. Umutlarımı bağladığım o elin gözümden iki damla yaş düşürdüğü o anı asla unutamam.

İyilik meleklerimBir Çift Sıcak eL yaRdımı umut kaynağım Sivil Savunma ekipleri siz beni hayata döndürünüz. O korkunç yerden kurtulduğumdaBir Çift Sıcak eL yaRdımı iyilik meleklerimin hepsinin yüzünü görme fırsatım oldu. Hepsi de bana emeklerinin karşılığını aldıkları bir eser olarak bakıyorlardı. Gözlerinin iç yeri parlıyordu. Yanlarından geçerken “Geçmiş olsun” dediler. Teşekkür etmek istedim ama diyemedim. Çünkü o kahrolası toz yığını hala genzimde duruyordu. Halbuki demeyi ne kadar çok isterdim...

Ambulans ile giderken yanımda göçükten kurtulmuş altı-yedi yaşlarında bir kız çocuğu vardı. Yol boyunca yanı başında oturan annesine birilerinden bahsetti. Onu meleklerin kurtardığını ama kanatlarının olmadığını ve gökten inmedikleriniBir Çift Sıcak eL yaRdımı dünyada umut veren sıcak elli meleklerinde olduğunu söyledi. Sonra uykuya daldıBir Çift Sıcak eL yaRdımı gözlerinden birer damla yaş düştü. Anlaşılan onu da Sivil Savunma ekipleri kurtarmıştı. Sıcak elli melekBir Çift Sıcak eL yaRdımı dediği de Sivil Savunmanın eliydi. Sanırım o sıcak elle gelen yardımıBir Çift Sıcak eL yaRdımı ne o küçük kızBir Çift Sıcak eL yaRdımı ne de ben unutabilirim...
http://www.sanalistan.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası